חומרי איטום איכותיים לפרגולה

לפרטים והצעת מחיר

מומחי האלומיניום של סילברגייט – מתקינים מובילים של פתרונות אלומיניום לבית ולעסק.

להצעת מחיר בטלפון

0723945824

פרויקטים לדוגמה

התקשרו להצעת מחיר

0723945824

אם אתם מעוניינים להצל את הכניסה לבית שלכם, את החנייה הפרטית שלכם, את הגינה שלכם או את המרפסת שלכם, כדאי שתדעו שפרגולה מהווה את הדרך הטובה ביותר לעשות את זה. הפרגולה היא מעין סוכך שניתן להתקין בגדלים שונים ומחומרי גלם שונים. כמובן שחשוב מאוד לבחור את חומר הגלם המתאים והנכון ביותר עבור פרגולה וכן, כמובן שחשוב מאוד לבחור באנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום התקנת פרגולות. כמו כן, עליכם לדעת שמדי פעם בפעם יהיה צורך לאטום את הפרגולה בהתאם לסוגה באמצעות חומרי איטום ייעודיים ואיכותיים וזאת בכדי שלא תיווצר נזילה כלשהי בה בעונת החורף או לאחר שכבר נוצרה נזילה כלשהי.

סוגי פרגולות

כאמור, הפרגולות מהוות כיום אמצעי הצללה יעיל ואיכותי. אם אתם תוהים כיצד לבחור פרגולה, הרי שאחד הפרמטרים החשובים ביותר שיש לשים עליהם דגש הוא חומר הגלם שממנו עשויה הפרגולה. כיום ניתן למצוא פרגולות העשויות עץ, פרגולות העשויות אלומיניום או פרגולות אשר עשויות ממתכות שונות. לכל פרגולה יש את היתרונות והחסרונות שלה, אך ידוע כיום כי פרגולת אלומיניום מהווה את הפרגולה הטובה יותר שכן, מדובר על חומר גלם גמיש אשר ניתן לעצב באמצעותו פרגולות מרהיבות ביופיין ומעבר לכך, מדובר על חומר גלם עמיד ואיכותי המאפשר לפרגולה להוות אמצעי הצללה טוב ביותר עבור כל מקום שבו היא מצויה. לא משנה איזה סוג פרגולה תבחרו, חשוב כאמור שתדעו שאם יש צורך לאטום את הפרגולה בשל סיבות שונות, יש צורך לבחור בחומרי איטום איכותיים.

איטום פרגולה- מתי יש צורך?

עוד טרם מגיעה עונת החורף, חשוב מאוד להקים תרופה ולמכה ולבדוק האם הפרגולה שלכם אטומה באופן מספק על מנת להגן עליכם מפני גשמים ורטיבות. אם הפרגולה שלכם לא מספיק אטומה, שוב מאוד חשוב שתדעו כי עליכם לבחור בעל מקצוע אמין שיסייע לכם באיטום הפרגולה באמצעות חומרי איטום מתאימים, בהתאם לסוג חומר הגלם שממנו הפרגולה עשויה.  על אף שאיטום מעין זה איננו מהווה עבודה מסובכת מדי, לא מעט בעלי מקצוע לא מורשים לא יודעים כיצד לעשות את עבודת האיטום בצורה נכונה או באיזה חומרי איטום יש להשתמש. חשוב להבין כי שלבי עבודת האיטום וכן החומרים שבהם משתמשים הם קריטיים עבור איטום איכותי ועל כן אין להתפשר על בעל מקצוע.

למה בכלל צריך לאטום פרגולה?

לא מעט אנשים לא מבינים מדוע בכלל צריך לאטום פרגולה. לכאורה, הפרגולה לא צריכה לעשות בעיות בימים גשומים שכן, היא עצמה אמורה להוות אמצעי הצללה והגנה מפני תנאי מזג האוויר השונים. יחד עם זאת, לא פעם הפרגולה נשחקת, לעיתים החיבורים לא מספיק כשירים לימי הגשם בשל התקנה לא מספיק איכותי ומה שקורה בפועל הוא שכאשר החורף מגיע והגשם הראשון יורד, יהיו פריצות בחיבורים של הפרגולה אשר יובילו לנזילות בימי הגשם.

חשוב לדעת כי איטום פרגולות איננו רלוונטי אך ורק לימי הגשם, אלא גם לצורך בידוד אקוסטי ותרמי. כאשר הפרגולה מצויה מול הכביש הראשי, בוודאי תרצו לבדד אותה באופן אקוסטי, הדבר אמנם לא יגרום לשקט מוחלט אך הוא בהחלט ירגיע את הרעש הסואן. כמו כן, אם הפרגולה לא מבודדת באופן תרמי, גם אם לא תירטבו מהגשם, עדיין יהיה לכם מאוד קר לשבת תחת הפרגולה.

כיצד אוטמים פרגולה?

בשלב הראשון של איטום הפרגולה יש צורך לעשות בדיקה יסודית ומקיפה לגבי המצב של הפרגולה. לאחר שיש נתונים לגבי הבנייה של הפרגולה, בעיות שונות בחיבור, סוג החומר ממנו היא עשויה, ניתן לדעת כיצד לאטום אותה בצורה היעילה ביותר ובאיזה חומרים כדאי להשתמש. כחלק מפעולת האיטום יש לאתר סדקים או שברים שיכולים להוות את הבעיה לרטיבות. חשוב לדעת כי יש הבדל בין איטום פרגולה המחוברת לקיר לבין איטום פרגולה שאיננה מחוברת לקיר.

חומרי האיטום שיש להשתמש בהם עבור איטום פרגולות לרוב יהיו מבוססים על סיליקון שמהווה חומר יעיל מאוד לצורך איטום.

קרדיט תמונה pexels

דרג
צור קשר