פתרונות הצללה לפרגולה – ליהנות מכל רגע

לפרטים והצעת מחיר

מומחי האלומיניום של סילברגייט – מתקינים מובילים של פתרונות אלומיניום לבית ולעסק.

להצעת מחיר בטלפון

0723945824

פרויקטים לדוגמה

התקשרו להצעת מחיר

0723945824

זה די ברור לכל מי שגר בדירה עם מרפסת, או דירת גג או גן שאין כמו לשבת בחוץ וליהנות מהאוויר הנעים. אך בישראל הקטנה שלנו יש אך ורק טווחי זמן ספציפיים שאפשר באמת לשבת בנחת במרפסת. בגינה, או על הגג וליהנות מאוויר נעים, בלי שהשמש תסנוור ותחמם, או בלי רוח קרה שתייבש.

אין שום מקום לספק, אין על הכיף הזה של לשבת עם קפה בחוץ ולהתמוגג. ולכן, קיימים פתרונות הצללה לפרגולה שמעניקים לנו את היכולת ליהנות ממזג האוויר, גם כשהוא קצת יותר קשוח. אילו פתרונות מתאימים לנו, מה נבחר ואיך מבצעים את ההתקנה של אותן הצללות? הכל כאן.

הצללות לפרגולה – פיתרון חכם לאקלים בעייתי

זה לא סוד, בישראל יש אקלים בעייתי. או שאין חורף וכל השנה חם, או שיש כמה ימים של חורף המלווים בסופות רעמים, רוחות קשות, שלגים וברקים. והקיץ, בכלל אין מה להזכיר את שיא החום שעם כל שנה מתגבר ומתגבר.

כל אלו לא צריכים למנוע מאיתנו ליהנות מהמרפסת, הגג או החצר שלנו ולכן נוכל להתקין פתרונות הצללה לפרגולה שיסייעו לנו, יצלילו וגם ימנעו מרוחות חזקות להפריע לנו.

אנחנו הרי משקיעים כל כך במראה של החלקים החיצוניים בבית, בין אם גג, חצר או מרפסת. ולכן אין שום סיבה שלא נשקיע גם בעיצוב של פרגולות רלוונטיות, או פתרונות הצללה נוספים המתאימים לנו.

הפיתרון הכי יעיל וגמיש לעיצוב, וגם איכותי הוא מן הסתם פרגולה. הפרגולה היא סככה שמשמשת לצורך הצללה. היא מתאימה למרפסות, היא מתאימה לחצרות וגינות ומתאימה גם לגגות. היא מגנה מפני רוחות, מפני גשם חזק ומפני שמש קופחת. אפשר גם לעצב אותה ולהשתמש בה בתור אופציה דקורטיבית המוסיפה ערך אסתטי ובהתאמה לעיצוב הבית כמובן.

איך בנויה הפרגולה?

הצללת פרגולה מאלומיניום מגיעה בכמה סוגים, והמבנה שלה הוא עמודים המחזיקים עליה מסגרת עם קורות. פרגולה לרוב עשויה מעץ, אך אפשר להזמינה גם מאלומיניום או חומרים נוספים. חשוב שתתאימו את החומרים אל הצרכים שלכם באופן אישי כדי למקסם את היכולות של הפרגולה.

הפרגולה משמשת בתור פיתרון הצללה נהדר לא רק למרפסות, גינות או גגות. אם כי גם לגינות ציבוריות, מסעדות וגם גני שעשועים ופארקים גדולים.

הפרגולה יכולה להכיל קירוי והצללות במגוון של סוגים:

 • קירוי פנל

הקירוי הזה מתאים להצללה בעלת סגירה קבועה שאינה מתפרקת היות והפנלים עמידים. קירוי זה לא צורך תחזוקה גבוהה.

 • קירוי במבוק

קירוי במבוק הוא קירוי שעשוי בשילוב של לוח עץ ורעפים ומעניק חיפוי שמאפשר הגנה מהגשם, מהרוח וגם מהשמש.

 • קירוי פי.וי.סי

הפי.וי.סי הוא חומר ועמיד למים, יריעה חזקה ואטומה המגלגלים אותה בהתאם לצורך. מושלמת להגנה מפני גשמים ורוחות, בנוסף לשמש כמובן.

 • קירוי פוליגל

פוליגל הוא חומר הידוע כחומר פלסטי בעל יריעות שבנויות משתי שכבות. הוא נקי, אסתטי, עמיד ואפשר להזמינו בדרגות שקיפות רלוונטיות ובהתאמה אישית.

 • קירוי פוליקרבונט

למי שלא מכיר, פוליקרבונט הוא חומר פלסטי והוא מגיע במגוון רחב של צבעים ושל גדלים. אין בו תחזוקה רבה, הוא גמיש, קל לעיצוב ואפשר גם אותו להזמין ברמות שקיפות בהתאמה אישית.

ביצוע קירוי לצורך הצללה עבור פרגולה חייב להיות מותאם באופן אישי היות ולא כל מבנה הוא אותו הדבר, ולא כל בית הוא בעל אותם הצרכים. על כן, מומלץ שלא להעמיס על הפרגולה באופן כללי יותר מדי ולשכור אנשי מקצוע שמגיעים לפני ההתקנה וההזמנה לבדוק את השטח.

מהם היתרונות המרכזיים בקירוי באמצעות פרגולה?

כמו כל דבר בחיים יש יתרונות וחסרונות. כשמדובר על פרגולה החסרונות הם אך ורק אם חומרי הגלם לא מתאימים לאקלים הישראלי, או אם ההתקנה לא מתבצעת כמו שאנחנו מעוניינים. וכן, יש גם דירות עם חצרות, גינות וגגות שלאו דווקא מתאים להם קירוי באמצעות פרגולה.

אך לקירוי יש יתרונות מרכזיים וביניהם:

 • הגנה מפני גשם
 • הגנה מפני רוחות
 • הגנה מפני שמש קופחת
 • הגנה מפני קרינה מסוכנת
 • תחושת פרטיות וביטחון
 • דקורטיביות ואסתטיקה

בהתקנת פתרונות הצללה לפרגולה אין צורך באופן כללי לערב מהנדס, אך בהתקנת הפרגולה עצמה כן. מדובר בכל זאת בקירוי שחייב לעמוד בתקנים חמורים. עבור הפרגולה עצמה רצוי שיהיה תכנון הנדסי.

תחזוקת הפרגולה היא לא מאסיבית או מורכבת במיוחד. ממש כמו שאנחנו שומרים על תקינות הגינה, המרפסת או הגג נרצה גם לוודא שהפרגולה לא נפגמת. יש לדאוג לניקיון שלה, יש לדאוג לכך שהיא לא תינזק ממזג האוויר, ועל כן, יש להתאים לה את הקירוי הרלוונטי באופן אישי.

בבחירה של אנשי המקצוע המתאימים לכם לצורך התקנת פתרון הצללה לפרגולה וודאו כי אתם אכן בוחרים את הטובים ביותר. נכון שמדובר בשוק שיש בו לא מעט תחרות, אך קבלו את ההמלצות הטובות ביותר מאנשים הקרובים לכם. או מאנשים שאצלהם ראיתם דגם זה או אחר שאהבתם.

זה נכון שמדובר בפריט שיכול להיות גם דקורטיבי, אבל לפני הכל, הוא חייב להיות מותקן באופן בטיחותי, ובהתאם לתקנים. זאת על מנת שכל בעלי הבית יוכלו ליהנות מהקירוי.

בסופו של דבר, המטרה היא ליהנות מכל רגע במרפסת המושקעת שלכם, בגג שכל כך השקעתם בו או בגינה שטיפחתם ורכשתם עבורה ציוד נלווה. אמנם האקלים שלנו בעייתי, אבל ישנם פתרונות כל כך איכותיים שאפשר להשקיע בהם, ואיכות החיים שלנו משתפרת באופן מדהים בתוך כמה שעות או ימים.

דרג
צור קשר