הצללה למרפסת מאלומיניום

מומחי האלומיניום של סילברגייט – מתקינים מובילים של פתרונות אלומיניום לבית ולעסק.

ביקורות מלקוחות​

מחיר החל מ- 850 ש"ח למ"ר

0723945824

פרויקטים לדוגמה

התקשרו להצעת מחיר

0723945824

עם אישור חוק המרפסות, מתווספות היום הרבה מאוד מרפסות לפרויקטים של תמ"א 38 בכל הארץ.

חלקן מתיישרות עם קו המתאר העירוני. הביקוש להן הוביל לייצור סוגים שונים של סוככים מחומרי גלם שונים וביניהם הצללה למרפסת מאלומיניום.

מרפסת הפתוחה דורשת סגירה כדי להשתמש בה. היכולת לנצל את השטח שלה באופן נכון באמצעות סגירה היא יתרון רב.

בנוסף לכך מכיוון שמרפסת צמודה בדרך כלל גם לדירה של השכן, נועדה ההצללה גם ליצור הפרדה ופרטיות בין שכן ושכן.

ישנן סוככי הצללה למרפסת מאלומיניום חשמליות, אשר אפשר לפתוח ולסגור אותן בעת הצורך והן נוחות ומבוקשות מאוד.

הצללה למרפסת מאלומיניום מוסיפה גם אלגנטיות ויוקרה לכל בית, פרטיות וגם פונקציונאלית מאוד, היא מתאימה לקירוי של מרפסות לקראת החורף וגם למרפסות במשך כל השנה והיא פתרון יעיל ודקורטיבי וחדשני מבוקש מאוד.

פתרונות הצללה למרפסת

כל מרפסת זקוקה להצללה

יש אנשים שיש להם בבית מרפסת די רחבה ודי נוחה, והם היו מאוד שמחים לשבת בה לפעמים, בעיקר אם יש להם נוף יפה מול העיניים וליהנות מבריזה בעיקר בערבי הקיץ החמים.

כדי לאפשר למשפחה לשבת במרפסת צריך להגן עליה מפני השמש וגם מפני הגשם.

בדיוק בגלל זה יש היום הצללה חדשה ומאוד אלגנטית הצללה למרפסת מאלומיניום שיוצרת גג מעל ראשיהם של היושבים וגם אתם משתמשים במרפסת הזו גם לתליית כביסה, אז היא תגן גם עליה מפני הגשם.

הצללה זו מחליפה את כל המרקיזות למיניהן אשר מצד אחד יש אותן אומנם בהמון צבעים ודגמים אבל מצד שני הן לא ממש מחזיקות מעמד במזג אוויר חורפי, עלולות לקרוס ואחרי כמה עונות של קיץ הן דוהות ומאבדות מהיופי שלהן.

הצללה גם לחצר הבית

בארץ יש הרבה מאוד שכונות עם בתים פרטיים, אשר היתרון הכי גדול שלהם הוא העובדה שיש להם חצר שהרבה פעמים הופכת למקום הכי אהוב בבית.

כשאנו אומרים חצר, אנו מתכוונים לכל מיני סוגים של חצרות כאלה שהן נטולות גינה, אבל עם מקום מרוצף שאפשר לשבת בו וליהנות מהשמש או לחלופין מהבריזה של ערבי הקיץ החמים.

לעתים בחצר יש גם גינה וחלק אחר שלה מרוצף ואף מצויד במטבח אשר לעתים קרובות כאשר כל בני המשפחה מתכנסים לאכול בחצר, הוא משמש כמטבח לבישול ואף להדחת כלים כדי לא לרוץ ולחזור כל הזמן למטבח הבית.

מאז שלאנשים יש חצרות בבתים, הם חושבים הרבה מאוד על האופן בו הם יחליטו איזו הצללה למרפסת מאלומיניום הם רוצים שהם יכולים להתקין אותה גם בחצר ובכך לאפשר לבני הבית ליהנות ממזג אוויר טוב ולדאוג שיהיה להם צל מול השמש הקופחת.

הבחירה באלומיניום היא משום שזהו חומר גלם מאוד נוח לעיבוד ואפשר לעשות ממנו כל הצללה שרוצים והוא גם לא מתחמצן, לא דוהה ושומר על הברק הטבעי שלו הרבה זמן.

סוגים של סוככים למרפסת

היצע הסוככים המעניקים הצללה לכל מרפסת מציעים היום הצללה למרפסת מאלומיניום אבל גם הצללות מחומרים אחרים המגנים מפני השמש והגשם.

כאשר רוצים לסחור סוכך למרפסת, יש לבחון את היתרונות והחסרונות של כל הצללה, חלקם אגב מתאימים למרפסת בקיץ וחלקם לחורף.

יש גם סוככים מאלומיניום שמתקפלים ויש שנשארים סגורים הרמטית ולכן לפי הרגלי השימוש שלכם במרפסת תוכלו לדעת מהי ההצלה הכי טובה עבורכם.

הרבה פעמים סוג ההצללה יהיה תלוי המבנה וגודל המרפסת שלכם וכיוונה מול השמש.

אם המטרה של ההצללה היא לספר הגנה משמש הרי שסוכך מאלומיניום יכול לספק אותה באופן מלא וכן סוכך זרועות  אשר מופעל באמצעות מנוע.

אפשרות נוספת היא להציב מרקיזה אולם כאמור היא פחות מאסיבית מאלומיניום ועלולה לקרוס ברוח חזקה או סופות, וכן לאבד מצבעה.

בית קפה עם הצללה מאלומיניום

הרבה בתי קפה מסתמכים על החצר האחורית או הקדמית שלהם כדי להושיב שם סועדים.

משכך, חשוב מאוד ליצור הצללה כלשהי כדי להגן עליהם בחורף והן בקיץ מפני רוחות או גשם או לחלופין מפני שמש.

הצללה למרפסת מאלומיניום היא האופציה הכי מתאימה גם למסעדה וגם לבית קפה.

מרקיזה מבד מתאימה לחנויות יותר קטנות וקשה לסמוך עליך שתגן על היושבים בחורף קר עם רוחות.

הצללה למרפסת מאלומיניום מספקת את ההגנה הכי יפה והכי נוחה, לאלומיניום יש מראה טבעי מבריק ואלגנטי ולכן היא בהחלט יכולה להתאים לחלק מהעיצוב של המקום בעיקר אם מדובר בסגנון מודרני או מינימליסטי שחומר האלומיניום מככב בשני הסגנונות הללו ולא רק על תקן סוכך למרפסות אלא גם בריהוט פנים בתוך הבית וגם ריהוט גן.

היתרון הכי גדול של הצללה מאלומיניום היא שחומר האלומיניום לא מעלה קורוזיה ולא מחליד ולכן אתם יכולים לעבור אתו הרבה מאוד עונות שנה והוא תמיד ייראה כמו חדש, אין צורך לתחזק אותו והוא תמיד ינצנץ מול השמש.

פתרונות הצללה למרפסת

יש הרבה בתים שיש להן מרפסת והסיבה שבגללה בני הבית לא נוהגים להשתמש בה, כפי שאפשר לנצל אותה היא משום שהיא איננה מקורה, מה שגורם להם להיות חשופים לקרינת השמש בקיץ, ולגשם בחורף.

אבל היום יש פתרונות הצללה למרפסת, המציעים לבעלי בתים ודירות, פרגולה מאלומיניום, אשר מעניקה צביון מיוחד ומאפשרת ישיבה במקום ללא היחשפות לפגעי מזג האוויר.

תחשבו על כך שמרפסת היא בעצם עוד מטראז' שיש לכם בבית. אבל מכיוון שאין לה קירוי, אתם מפסידים את השימוש הנוסף שיכול להיות לה. מלבד לתלות בחבלים שתליתם.

במרפסת עם פרגולה אפשר לשבת לשתות קפה. לארח לחברה, להביט על הנוף. לגדל עציצים וליהנות מהבריזה בקיץ. למי עוד אין פרגולה מאלומיניום?

מרפסת עם בריזה מהים ונוף מקסים

"כל בית צריך מרפסת" יש ספר כזה, אבל חוץ מזה זה גם נכון. מרפסת היא המבוא שלכם אל העולם שבחוץ.

כאשר תשבו בה תוכלו להתחבר אל העולם. ואם יהיה מולכם גם איזה נוף ירוק וכמה עצים, תוכלו ליהנות ממש ולהרגיש נפלא.

אין תענוג יותר גדול מאשר להביט על השמיים ולהתפעל מנוף ירוק ואוויר צח.

אבל לעתים, זה גם מרגיש פחות מדי פרטים אם אין לכם פתרונות הצללה למרפסת.

אם לדוגמה אתם רוצים לשבת בה לבדכם או עם מישהו ולנהל שיחה שקטה.

או אם אתם לא רוצים שהשכנים יראו אתכם. לא משום שהם מציצים לכם, משום שאתם רוצים פרטיות.

כאשר יש לכם פרגולה במרפסת, היא תעניק לכם תחושה של פרטיות. תוכלו לשבת בה כמה שתרצו על כוס קפה.

הפרגולה תגן עליכם מפני טיפות הגשם כמו גם מפני השמש הקופחת. אתם תהיו מוגנים ובעיקר תשבו בפרטיות מוחלטת.

איזה פרגולות קיימות למרפסת?

יש כמה וכמה פתרונות הצללה למרפסת וכמה סוגי פרגולות מאלומיניום שמתאימות גם למרפסת.

ישנה פרגולה קבועה שמתקינים אותה והיא נשארת במקומה באופן קבוע.

יש גם פרגולה חשמלית שאפשר לפתוח ולסגור, וזה מאפשר לכם להתאים את מצב הפרגולה למזג האוויר.

בעיקר בחילופי העונות יש מצב שמזג האוויר כל הזמן משתנה.

יום אחד תשבו במרפסת ויהיה לכם קריר ויום אחר באותה שעה יהיה לכם חם מדי. לכן כאשר אתם מזמינים פרגולה, תחשבו על השימוש שלכם במרפסת. עד כמה אתם צריכים לפתוח או לסגור את הפרגולה, ובכלל, מהן השעות שאתם יושבים בחוץ.

אם אתם לא מתכוונים לשבת בה אלא רק לשים בה למשל עציצים או צמחים. אתם יכולים להתקין פרגולה קבועה שתשמור על המרפסת שלכם ממים ומשרב.

אם אתם רוצים לשבת בה ולהשתמש בה כפינת קפה מוטב ללכת על פרגולה חשמלית. פרגולה זו אפשר לפתוח ולסגור, ולהתאים לכל מזג אוויר שיש לכם במרפסת ובכלל.

ראו גם: סגירת חורף למרפסת

פתרונות הצללה למרפסת – מותאמים אישית!

חשוב לומר כי פתרונות הצללה למרפסת דוגמת פרגולה מאלומיניום, לא דורשים שום אישור. כיוון שזה לא משהו קבוע אלא שניתן לפרק אותו.

פרגולה מאלומיניום במסגרת פתרונות הצללה למרפסת זה היא הטרנד החם ביותר לסגירת מרפסות. הרבה יותר מכל פתרון אחר.

האלומיניום הוא חומר קל אך חסין שיכול לעמוד גם בפני עומסים בינוניים. אלומיניום משמש למגוון סיטואציות, ביניהן גם פרגולות למרפסת בין אם חצר, בית או בית קפה.

הפרגולה תמיד נראית כמו חדשה ולא נזקקת לשום תחזוקה, בניגוד לברזל שעלול להחליד גם אם הוא מגולוון ולהעלות קורוזיה, האלומיניום תמיד נוצץ ומבריק כמו חדש.

פרגולה מעץ למשל היא פתרון לא מספיק טוב למרפסת. הסיבה לכך היא כי היא עלולה להיות מתקן קבע הדורש אישור. כמו כן, היא חשופה לשינויי אקלים קיצוניים שעץ לא עמיד בפניהם.

פרגולה בחצר של בית קפה!

יש הרבה בתי קפה המסתמכים בקבלת הקהל שלהם על חצר המקום. החצר היא אחרי הכל פסטורלית ומיוחדת. אך הם חייבים למצוא פיתרון הצללה למרפסת על מנת שהלקוחות לא יסבלו ממזג אוויר משתנה.

הרבה בעלי חצרות של בתי קפה מתקינים פרגולה מאלומיניום בחזית בית הקפה או בחצר. וזאת על מנת לקבל שם סועדים בתנאים טובים ולהגן עליהם מפני מזג האוויר.

מומלץ גם לקשט את המקום בכמה אדניות ולשוות לו מראה ירוק ופרחוני, שיגרום לאנשים הנאה לשבת במרפסת בית הקפה שלכם.

העובדה שיש היום פתרונות הצללה למרפסת, מאפשרת לכם להקים פרגולה כזו בחצר העסק שלהם ולשבת מתחתיה בנוחות.

פרגולה להצללת מרפסת בפנטהאוז

אם אתם גרים בפנטהאוז בוודאי נתקלתם בבעיה של חשיפה יתרה לשמש או לגשם קיצוני. מה שגרם לכם לחפש פתרונות הצללה למרפסת. וזאת על מנת שתוכלו ליהנות ממזג אוויר איכותי ונעים.

פרגולה מאלומיניום היא בחירה מצוינת לכל בית. היא מאפשרת לכם ליהנות מכל מזג אוויר, ובתחזוקה מינימלית.

ליעוץ ופרטים נוספים פנו אלינו. ניתן להשאיר את פרטיכם בדף צור קשר או להתקשר אלינו ישירות: 0723945824

הצללה למרפסת – שאלות ותשובות

כמה עולה הצללה למרפסת?

הצללה למרפסת מחושבת לפי מטר רבוע. המחיר החל מ 700 שח למטר רבוע, תלוי בדגם ובעיצוב. מרכיב נוסף שעלול להשפיע על המחיר הוא רמת הגימור או אביזרים נלווים.

מה היתרונות של הצללה למרפסת?

לפרגולות הצללה למרפסת מאלומיניום יתרונות רבים, שלושת העיקריים הם: 1. אלומיניום אינו מתכלה, 2. אלומיניום אינו צובר קורוזיה או בלאי ובכך שורד תנאי מזג אויר קשים, 3. אינו דורש תחזוקה רבה או ניקיון.

מי צריך פרגולת הצללה למרפסת?

בעלי חצר וגינות, מרפסות ולכל אחד שרוצה הגנה מפני השמש על מנת להליהנות מבילוי עם משפחה או חברים באווירת צל נעימה.

מה תהליך הרכישה של פרגולות הצללה מאלומיניום?

באתר סילברגייט ניתן ליצור קשר עם המומחים. לרוב מדובר בתהליך מדידה, תכנון הנדסי ועיצוב, ייצור והתקנה. הפרגולות שלנו מיוצרות על פי בקשת הלקוח ובהתאמה אישית.

האם נדרשת תחזוקה מיוחדת לאלומיניום?

בניגוד לברזל, האלומיניום חסין מפני תהליכי חימצון. עובדה זו מעניקה לפרגולת אלומיניום סטטוס אמיד במיוחד לאורך שנים ללא תחזוקה מיוחדת.

4.2/5
צור קשר