עם אישור חוק המרפסות, מתווספות היום הרבה מאוד מרפסות לפרויקטים של תמ”א 38 בכל הארץ

חלקן מתיישרות עם קו המתאר העירוני והביקוש להן הוביל לייצור סוגים שונים של סוככים מחומרי גלם שונים וביניהם הצללה למרפסת מאלומיניום.

המרפסת הפתוחה דורשת סגירה כדי להשתמש בה ולנצל את שטחה באופן נכון, כדי להגן על היושבים בה מפני גשם או מפני שמש.

בנוסף לכך מכיוון שמרפסת צמודה בדרך כלל גם לדירה של השכן, נועדה ההצללה גם ליצור הפרדה ופרטיות בין שכן ושכן.

ישנן סוככי הצללה למרפסת מאלומיניום חשמליות, אשר אפשר לפתוח ולסגור אותן בעת הצורך והן נוחות ומבוקשות מאוד.

הצללה למרפסת מאלומיניום מוסיפה גם אלגנטיות ויוקרה לכל בית, פרטיות וגם פונקציונאלית מאוד, היא מתאימה לקירוי של מרפסות לקראת החורף וגם למרפסות במשך כל השנה והיא פתרון יעיל ודקורטיבי וחדשני מבוקש מאוד.

הצללה למרפסת מאלומיניום

כל מרפסת זקוקה להצללה

יש אנשים שיש להם בבית מרפסת די רחבה ודי נוחה, והם היו מאוד שמחים לשבת בה לפעמים, בעיקר אם יש להם נוף יפה מול העיניים וליהנות מבריזה בעיקר בערבי הקיץ החמים.

כדי לאפשר למשפחה לשבת במרפסת צריך להגן עליה מפני השמש וגם מפני הגשם.

בדיוק בגלל זה יש היום הצללה חדשה ומאוד אלגנטית הצללה למרפסת מאלומיניום שיוצרת גג מעל ראשיהם של היושבים וגם אתם משתמשים במרפסת הזו גם לתליית כביסה, אז היא תגן גם עליה מפני הגשם.

הצללה זו מחליפה את כל המרקיזות למיניהן אשר מצד אחד יש אותן אומנם בהמון צבעים ודגמים אבל מצד שני הן לא ממש מחזיקות מעמד במזג אוויר חורפי, עלולות לקרוס ואחרי כמה עונות של קיץ הן דוהות ומאבדות מהיופי שלהן.

הצללה גם לחצר הבית

בארץ יש הרבה מאוד שכונות עם בתים פרטיים, אשר היתרון הכי גדול שלהם הוא העובדה שיש להם חצר שהרבה פעמים הופכת למקום הכי אהוב בבית.

כשאנו אומרים חצר, אנו מתכוונים לכל מיני סוגים של חצרות כאלה שהן נטולות גינה, אבל עם מקום מרוצף שאפשר לשבת בו וליהנות מהשמש או לחלופין מהבריזה של ערבי הקיץ החמים.

לעתים בחצר יש גם גינה וחלק אחר שלה מרוצף ואף מצויד במטבח אשר לעתים קרובות כאשר כל בני המשפחה מתכנסים לאכול בחצר, הוא משמש כמטבח לבישול ואף להדחת כלים כדי לא לרוץ ולחזור כל הזמן למטבח הבית.

מאז שלאנשים יש חצרות בבתים, הם חושבים הרבה מאוד על האופן בו הם יחליטו איזו הצללה למרפסת מאלומיניום הם רוצים שהם יכולים להתקין אותה גם בחצר ובכך לאפשר לבני הבית ליהנות ממזג אוויר טוב ולדאוג שיהיה להם צל מול השמש הקופחת.

הבחירה באלומיניום היא משום שזהו חומר גלם מאוד נוח לעיבוד ואפשר לעשות ממנו כל הצללה שרוצים והוא גם לא מתחמצן, לא דוהה ושומר על הברק הטבעי שלו הרבה זמן.

סוגים של סוככים למרפסת

היצע הסוככים המעניקים הצללה לכל מרפסת מציעים היום הצללה למרפסת מאלומיניום אבל גם הצללות מחומרים אחרים המגנים מפני השמש והגשם.

כאשר רוצים לסחור סוכך למרפסת, יש לבחון את היתרונות והחסרונות של כל הצללה, חלקם אגב מתאימים למרפסת בקיץ וחלקם לחורף.

יש גם סוככים מאלומיניום שמתקפלים ויש שנשארים סגורים הרמטית ולכן לפי הרגלי השימוש שלכם במרפסת תוכלו לדעת מהי ההצלה הכי טובה עבורכם.

הרבה פעמים סוג ההצללה יהיה תלוי המבנה וגודל המרפסת שלכם וכיוונה מול השמש.

אם המטרה של ההצללה היא לספר הגנה משמש הרי שסוכך מאלומיניום יכול לספק אותה באופן מלא וכן סוכך זרועות  אשר מופעל באמצעות מנוע.

אפשרות נוספת היא להציב מרקיזה אולם כאמור היא פחות מאסיבית מאלומיניום ועלולה לקרוס ברוח חזקה או סופות, וכן לאבד מצבעה.

בית קפה עם הצללה מאלומיניום

הרבה בתי קפה מסתמכים על החצר האחורית או הקדמית שלהם כדי להושיב שם סועדים.

משכך, חשוב מאוד ליצור הצללה כלשהי כדי להגן עליהם בחורף והן בקיץ מפני רוחות או גשם או לחלופין מפני שמש.

הצללה למרפסת מאלומיניום היא האופציה הכי מתאימה גם למסעדה וגם לבית קפה.

מרקיזה מבד מתאימה לחנויות יותר קטנות וקשה לסמוך עליך שתגן על היושבים בחורף קר עם רוחות.

הצללה למרפסת מאלומיניום מספקת את ההגנה הכי יפה והכי נוחה, לאלומיניום יש מראה טבעי מבריק ואלגנטי ולכן היא בהחלט יכולה להתאים לחלק מהעיצוב של המקום בעיקר אם מדובר בסגנון מודרני או מינימליסטי שחומר האלומיניום מככב בשני הסגנונות הללו ולא רק על תקן סוכך למרפסות אלא גם בריהוט פנים בתוך הבית וגם ריהוט גן.

היתרון הכי גדול של הצללה מאלומיניום היא שחומר האלומיניום לא מעלה קורוזיה ולא מחליד ולכן אתם יכולים לעבור אתו הרבה מאוד עונות שנה והוא תמיד ייראה כמו חדש, אין צורך לתחזק אותו והוא תמיד ינצנץ מול השמש.

צור קשר
צור קשר

התקשרו אלינו:
0723945824

צור קשר | בלוג