• טלפן ישיר

 • צרו קשר להצעת מחיר

  • אזורי שירות

  • צור קשר

   סילברגייט © פתרונות אלומיניום
   אנו מתמחים בייצור והתקנת שערים מאלומיניום, פרגולות אלומיניום, גדרות אלומיניום, מעקות אלומיניום, חיפוי אלומיניום ושלל פתרונות אלומיניום נוספים!

   סילברגייט לוגו פתרונות אלומיניום

   המסגר 11, איזור התעשיה חצור הגלילית
   טלפון ישיר: 072-394-5824
   דוא”ל: info@silvergate.co.il

  • תגיות

   אלומיניום, גדר, גדר אלומיניום, גדרות, גדרות אלומיניום, גדרות מאלומיניום, התקנות, התקנת גדרות אלומיניום, התקנת מעקות אלומיניום, התקנת שער אלומיניום, חיפוי אלומיניום, חיפוי אלומיניום למבנים, חיפוי אלומיניום מחיר, חיפוי פח אלומיניום, חיפוי קירות חוץ אלומיניום דמוי עץ, חיפוי קירות חיצוני אלומיניום, לוחות אלומיניום דמוי עץ, מעקה, מעקה אלומיניום, מעקה בטיחות, מעקות, מעקות אלומיניום, מעקות מאלומיניום, סילברגייט, סרגלי אלומיניום דמוי עץ, פסי אלומיניום דמוי עץ מחיר, פרגולה אלומיניום להרכבה עצמית, פרגולה אלומיניום מחיר, פרגולה אלומיניום נגד מים, פרגולה מאלומיניום, פרגולות אלומיניום בצפון, פרגולות אלומיניום המלצות, פרגולות אלומיניום נפתחות, פרגולות אלומיניום סגורות, פרגולות אלומיניום תלויות, פרגולות אלומיניום תמונות, פרגולות מאלומיניום, פרט חיפוי אלומיניום, פתרונות אלומיניום, רפפות אלומיניום דמוי עץ, שער אלומיניום, שערי אלומיניום, שערי כניסה, שערי כניסה מאלומיניום, שערי כניסה מעוצבים
  • פרגולות בתוך מסגרת בטון

    מחפשים הצעת מחיר להתקנת פתרון אלומיניום?

    בין אם זה פרגולות אלומיניום , גדרות, חיפויים או מעקות, צרו קשר עם מומחי האלומיניום של סילברגייט – מתקינים מובילים של פתרונות אלומיניום לבית ולעסק.
    השאירו פרטים וניצור איתכם קשר בהקדם! או טלפנו אלינו ☎️: 072-3945-824

    פרגולות בתוך מסגרת בטון

    פרגולות בתוך מסגרת בטון

    כל בית צריך פרגולה ובמקרים רבים יש הבוחרים פרגולות בתוך מסגרת בטון המעניקה יציבות ותוחמת את הפרגולה ומעניקה לה גם עיצוב.

    פרגולות הן הכרח במזג האוויר בישראל, מעבר לכך שהן מספקות הצללה ומונעות קרינה אולטרה סגולית הן גם מאפשרות לכל אדם שיש לו מרפסת או חצר ליהנות מהם ומשום כך יש כבר קבלנים רבים המודעים לכך ומספקים את האפשרות של הוספת קונסטרוקציית בטון לפרגולה במרפסת הבית כבר לפני סיום בניית הבית.

    פרגולה כזו אינה דורשת אישורים או תחזוקה מיוחדים במינם והיא נעשית לרוב ע:י הקבלן שבנה את הבית.

    את הקונסטרוקציה ממקמים בחלק העליון של המרפסת והיא מאפשרת התקנה בטוחה וקלה של כל פרגולה.

    הפרגולות הכי מבוקשות היום הן מאלומיניום, העמיד בפני כל מזג אוויר ומספק הצללה יפה מחומר גלם מבריק שנוח גם לעבד אותו בשלל עיצובים.

    פרגולות אלומיניום מורכבות על קונסטרוקציה קיימת והן מודולריות ויש להן אפשרויות עיצוב מגוונות. אפשר למקם אותן במדויק בתוך מסגרת הבטון ולכן הן גם נראות מאוד מדויקות ואסתטיות.

    פרגולות בתוך מסגרת בטון

    פרגולות אלומיניום- אין סוף אפשרויות

    יש היום הרבה מאוד סוגים של פרגולות בתוך מסגרת בטון. העיצוב באלומיניום מאפשר הרבה מאוד אפשרויות של דגמים ואלומיניום הוא חומר מאוד קל לעיבוד אשר גם קל לעצב ממנו דוגמאות שונות.

    יחד עם המסגרת מהווה פרגולת אלומיניום הבחירה האולטימטיבית היום לכל מרפסת וחצר, בנוסף חשוב לציין כי גם הבטון וגם האלומיניום הנם חומרים מאוד עמידים בכל מזג אוויר קיצוני ולכן השילוב ביניהם מעניק גם חוזר וגם ביטחון שהפרגולה לא תינזק בשום מזג אוויר.

    משום שהחומרים הללו כל כך יציבים, יש התולים עליהם ערסל או נדנדה ותאמינו או לא- שום דבר לא קורה ולא זז, הפרגולה עומדת איתנה וגם הנדנדה והערסל.

    פרגולה מאלומיניום בניגוד לחומרי גלם אחרים של פרגולות תמיד נראית חדשה ולא דורשת שום תחזוקה מיוחדת במינה.

    בניגוד לפרגולה מעץ שדורשת תחזוקה מתמדת וגם גג מעליה, כדי שחלילה לא תקרוס בגשמים פרגולה מאלומיניום לא דורשת שום תחזוקה מיוחדת במינה והיא תמיד נראית כאילו יצאה זה עתה מהניילון.

    רוצים מראה עץ? יש !!!

    יש המתלבטים אם להתקין בבתיהם פרגולות בתוך מסגרת בטון בגלל שהם מעדיפים את מראה העץ במרפסת או בחצר שלהם.

    נכון הדבר הוא שמראה העץ משתלב באופן הכי טבעי בנוף החיצוני שכן הוא חלק ממנו, אבל במיוחד לשם כך נוצרו פרגולות אלומיניום במראה של עץ.

    מדובר על פרגולות שנראות כמו עץ אבל מדובר בציפוי שמדגים מראה של עץ, ומשתלב יפה מאוד בכל מרפסת הפונה החוצה, חצר של בית, חצר של מסעדה ועוד.

    מראה העץ הוא חלק בלתי נפרד מכל נוף חיצוני ולכן כאשר אנשים מתקינים פריטים בחצר שלהם או במרפסת ביתם, הם רוצים להשתמש באותם חומרי גלם שנמצאים בחוץ, זה בעצם העיצוב הכפרי שמוביל אותם לזה, לכן שימוש בפרגולת עץ הוא לכאורה חומר הגלם הכי נכון במקרה הזה ולכן הציפוי דמוי העץ גורם באמת לאנשים לרכוש אותו משום שאין צורך לתחזק פרגולה מאלומיניום כמו מעץ אבל היא נראית כמו עץ.

    חשמלית בתוך מסגרת בטון

    מסגרת הבטון משמשת בעצם כתוחם לפרגולה עצמה אך זה ממש לא משנה, משום שהיא יכולה להיות פרגולה קבועה או פרגולה חשמלית.

    ממש כפי שיש חלונות ותריסים חשמליים, כך החלו לייצר בעולם הפרגולות, פרגולות חשמליות שאפשר לפתוח ולסגור מתי שרוצים בלי שום בעיה, לחיצת כפתור אחת והפרגולה מתפקדת בדיוק כפי שאתם רוצים.

    בשמש חזקה סוגרים אותה, ואיך שיורד הערב ורוצים להרוויח את הבריזה פותחים אותה, וכך נהנים מכל העולמות.

    פרגולות בתוך מסגרת בטון יכולות להיות חשמליות והמסגרת איננה מתייחסת רק לפרגולות קבועות, ולכן אם ברצונכם בפרגולה חשמלית תוכלו להזמין אותה גם במסגרת בטון בחצר או במרפסת הבית שלכם.

    מטרתה של הפרגולה

    מטרתה של הפרגולה הוא לווסת את מזג האוויר שלכם בהיותכם חשופים מחוץ לבית.

    בחום הכבד כפי שאמרנו אפשר לשבת מתחתיה והיא תבלום את קרני השמש האולטרה סגוליות המסוכנות, ולחלופין לפתוח אותה בשעת ערב.

    בחורף אפשר לשבת מתחתיה כאשר הגשם פוסק ורוצים להתאוורר, מראה של חצר פתוחה נוטפת גשם מרנין את הלב, זו טעם החורף הטוב, הגשם המבורך והאוויר הצלול.

    בנוסף לפרגולה החשמלית יש גם פרגולה שנפתחת ונסגרת בהדרגתיות ומתקפלת לאלמנטים, כך שנוכל לשבת מתחת לחלק סגור בעוד ששאר חלקיה של הפרגולה יכולים להישאר סגורים.

    יש אין סוף אפשרויות של שליטה ושימוש בפרגולות, והמנוע שלה יכול להיות ידני או חשמלי, כאשר הידני מגיע עם חבלים וגלגלים והחשמלי עם מערכת חשמלית שכל מה שצריך לעשות זה ללחוץ על כפתור והיא נפתחת ונסגרת.

    פרגולות בתוך מסגרת בטון מבטיחות את כל הבונוסים שיש לפרגולות אלומיניום יחד עם התמיכה והחוזק של מסגרת הבטון, כך שהפרגולה תעמוד בכבוד בכל סופה וסערה.

    5/5 - (1 vote)

    מאמרים מומלצים

    סגירת פרגולה אלומיניום

    סגירת פרגולה אלומיניום

    לפני שני עשורים החלה בישראל בנייה כפרית בישובים שונים בפריפריות, מה שהגדיל באופן משמעותי את כמות הבתים הפרטיים בארץ, שהיו עד אז נחלתם של תושבי

    פרגולות מיוחדות מאלומיניום

    פרגולות מיוחדות מאלומיניום

    כאשר אומרים פרגולות מיוחדות מתכוונים לאותן פרגולות אלומיניום ההולכות וכובשות היום כל חצר בכל בית, בית קפה, מסעדה, אולם אירועים ועוד. אין כמו מראהו של

    צור קשר
    צור קשר

    התקשרו אלינו:
    0723945824

    צור קשר | בלוג