• טלפן ישיר

 • צרו קשר להצעת מחיר

  • אזורי שירות

  • צור קשר

   סילברגייט © פתרונות אלומיניום
   אנו מתמחים בייצור והתקנת שערים מאלומיניום, פרגולות אלומיניום, גדרות אלומיניום, מעקות אלומיניום, חיפוי אלומיניום ושלל פתרונות אלומיניום נוספים!

   סילברגייט לוגו פתרונות אלומיניום

   המסגר 11, איזור התעשיה חצור הגלילית
   טלפון ישיר: 072-394-5824
   דוא”ל: info@silvergate.co.il

  • תגיות

   אלומיניום, גדר, גדר אלומיניום, גדרות, גדרות אלומיניום, גדרות מאלומיניום, התקנות, התקנת גדרות אלומיניום, התקנת מעקות אלומיניום, התקנת שער אלומיניום, חיפוי אלומיניום, חיפוי אלומיניום למבנים, חיפוי אלומיניום מחיר, חיפוי פח אלומיניום, חיפוי קירות חוץ אלומיניום דמוי עץ, חיפוי קירות חיצוני אלומיניום, לוחות אלומיניום דמוי עץ, מעקה, מעקה אלומיניום, מעקה בטיחות, מעקות, מעקות אלומיניום, מעקות מאלומיניום, סילברגייט, סרגלי אלומיניום דמוי עץ, פסי אלומיניום דמוי עץ מחיר, פרגולה אלומיניום להרכבה עצמית, פרגולה אלומיניום מחיר, פרגולה אלומיניום נגד מים, פרגולה מאלומיניום, פרגולות אלומיניום בצפון, פרגולות אלומיניום המלצות, פרגולות אלומיניום נפתחות, פרגולות אלומיניום סגורות, פרגולות אלומיניום תלויות, פרגולות אלומיניום תמונות, פרגולות מאלומיניום, פרט חיפוי אלומיניום, פתרונות אלומיניום, רפפות אלומיניום דמוי עץ, שער אלומיניום, שערי אלומיניום, שערי כניסה, שערי כניסה מאלומיניום, שערי כניסה מעוצבים
  • פרגולות דקורטיביות מאלומיניום

    מחפשים הצעת מחיר להתקנת פתרון אלומיניום?

    בין אם זה פרגולות אלומיניום , גדרות, חיפויים או מעקות, צרו קשר עם מומחי האלומיניום של סילברגייט – מתקינים מובילים של פתרונות אלומיניום לבית ולעסק.
    השאירו פרטים וניצור איתכם קשר בהקדם! או טלפנו אלינו ☎️: 072-3945-824

    פרגולות דקורטיביות מאלומיניום

    פרגולות דקורטיביות מאלומיניום

    הישראלים אוהבים עיצוב והם רוצים אותו גם בחצר הבית שלהם. המילה האחרונה היום בתחום הפרגולות היא פרגולות דקורטיביות מאלומיניום, החומר שהכי מנצח כל מזג אוויר, לא מחליד, לא מעלה קורוזיה ואין שום צורך לתחזק אותו.

    קשיח במידה, קל לעיבוד ואפשר לייצר ממנו דגמים רבים של פרגולות בכל צורה ודגם וגודל, וגם חשמליות, תלויות וקבועות הכל בהתאמה אישית.

    יש ביקוש גבוה לפרגולות הללו בכל חצר של בית אבל לא רק בתים כי אם גם בחצרות של מסעדות, מרפסות של מסעדות אשר נערכים בהן אירועים, גני אירועים או בתי קפה שרוצים ליצור קירוי מעל ראשיהם של האורחים כדי למנוע את הסנוור בשמש ואת הגשם בחורף.

    הפרגולות הללו יכולות להיות בדגמים גיאומטריים, דגמי פרחים, ריבועים, מרובעים או מלבניים גם להיות בתוך מסגרת בטון או קבועות לתוך האדמה, כל אחד והעדפותיו הוא.

    פרגולות דקורטיביות מאלומיניום

    משקיעים בחצר- משקיעים בפרגולה

    כאשר מייצרים מוצרים לחצר הבית בדרך כלל חושבים על התאמה למזג האוויר, לא במקרה מזריקים חומר מגן קרינה אולטרה סגולית מהשמש לתוך רהיטי ראטן שכן אלה בשהות ממושכת בשמש, עלולים לדהות ואף להיסדק מיובש.

    לכן נבחר האלומיניום כחומר הגלם האולטימטיבי לייצור רהיטי חצר, חיפויי קיר לבניינים, שערים, מעקות, גדרות, דלתות ועכשיו אנשים רוצים גם פרגולות דקורטיביות מאלומיניום כי יש התייחסות רבה לתחום של עיצוב החצר החל מהקמת גינות מעניינות ומיוחדות, בניית פאטיו, התקנת מזרקה, סלעים וטיפוח החצר באותה תשומת לב כמו שמטפחים ומשקיעים בחדר האורחים.

    בהתחשב בזה שהקיץ הישראלי הוא חם מאוד, יש לבעלי הבתים הפרטיים עם החצרות וגם בריכות שחיה, נטייה טבעית ואף מוצדקת “לגור בחצר”, הם הופכים אותה למקום בו הם מארחים את חבריהם, עורכים את הארוחות המשפחתיות ואף יש המתקינים מטבח בחצר הבית כדי שיוכל לשרת את אירועיהם בחצר.

    הצבת פרגולה דקורטיבית היא רק עניין אחד מעיצוב כולל של חצר אשר צריכה להיות אטרקטיבית ומזמינה ויש המעצבים אותה בדגם שהם אוהבים ומעדיפים.

    בכל בית קפה- פרגולות דקורטיביות מאלומיניום

    בית קפה מתפרנס מכמות האורחים שיכולים לשבת בו, ולכן יש שבונים גם על הצבת שולחנות וכיסאות בחצר גדולה ואילו מבנה בית הקפה עצמו, גם אם הוא קטן מאוד, עדיין בית הקפה יכול להכיל הרבה מוזמנים אם לא בתוכו אז בחצר שלו.

    תשומת לב מיוחדת מוקדשת לטיפוח החצר הזו, החל מריצוף או לחלופין התקנת צמחיה ועד הצבת פרגולות דקורטיביות מאלומיניום אשר המטרה שלהן היא לאפשר את הישיבה בנוחות בחצר.

    בארץ. גם בחורף וגם בקיץ אנשים יושבים בבתי קפה, משום שאלה דואגים להתאים את עצמם למזג האוויר.

    פרגולה מעל הראש שתמנע חדירה של שמש וקרינה אולטרה סגולית היא תנאי לישיבה בחצר, ובחורף אותה פרגולה הופכת “למטריה” הגדולה מעל ראשיהם של היושבים ומונעת מהם להירטב וכך הם יכולים להמשיך ולשבת בחצר של בית הקפה.

    לפיכך הם דואגים שהפרגולה הזו תהיה מעוצבת לטעמם או שתתאים לסגנון העיצוב הכללי של בית הקפה. הן מבחינת הדגם שלה והן מבחינת מה שהיא משדרת.

    ייתכן כי יחליטו שהם רוצים פרגולה דקורטיבית תלויה או חשמלית או קבועה ובכל מקרה היא צריכה להיות מאוד דקורטיבית.

    פרגולה חשמלית- הכי נוח

    עד שהחלו לייצר פרגולה חשמלית חדרו לכל בית תריסים חשמליים, חלונות, דלתות על חשמל ועוד. פרגולות דקורטיביות מאלומיניום הפועלות באמצעות מנוע חשמלי מבוקשות מאוד ובעיקר בבתים ובחצרות של גני אירועים או מסעדות שכן בלחיצת כפתור אפשר לפתוח ולסגור את הפרגולה בהתאם למזג האוויר.

    עונות המעבר בישראל כידוע מאוד הפכפכות, בבוקר יכול להיות גשום ואילו פתאום בצהריים תצוץ השמש ולא תמיד צריך שהפרגולה תהיה פתוחה או סגורה.

    פרגולה חשמלית נפתחת ונסגרת בלחיצת כפתור ומתאימה את עצמה לכל שינוי במזג האוויר.

    אפשר לסגור אותה כאשר השמש חזקה מאוד ולפתוח אותה בערב כדי לקבל קצת בריזה, הכל תלוי במזג האוויר ובצרכים שלכם והכל תלוי בכך שיש או אין להם פרגולה חשמלית.

    סוגי פרגולות מאלומיניום

    פרגולות דקורטיביות מאלומיניום מהוות בחירה נכונה מהרבה מאוד בחינות, ולא רק משום שהאלומיניום לא מחליד ולא מעלה קורוזיה ונראה תמיד מבריק וחדש אלא גם בגלל שאפשר לייצר ממנו ולעבד אותו בקלות למגוון רחב של דגמים.

    אם יוצא לכם להסתובב בשכונות של בנייה כפרית בוודאי תשימו לב כי יש כל מיני סוגים של פרגולות, יש אותן תלויות חשמליות נפתחות ונסגרות, יש פרגולות אשר מתקינים בתוך מסגרת בטון ואפשר אפילו לשלוט בפתיחה וסגירה רק של חלקים מסוימים.

    יש פרגולות קבועות אותן מתקינים באמצעות תמיכה של עמודים לתוך האדמה ויש פרגולות מאלומיניום עם ציפוי דמוי עץ, כי זה המראה שאנשים אוהבים בחצר הבית שלהם.

    יש העדפה היום העדפה ברורה לפרגולות אלומיניום ויש העדפה ברורה לדגם של ציפוי העץ, זה הכי מתאים לגינה, לעצים, לחצר, לשמיים, זה הכי מתאים לטבע וזה מאלומיניום.

    5/5 - (1 vote)

    מאמרים מומלצים

    סגירת פרגולה אלומיניום

    סגירת פרגולה אלומיניום

    לפני שני עשורים החלה בישראל בנייה כפרית בישובים שונים בפריפריות, מה שהגדיל באופן משמעותי את כמות הבתים הפרטיים בארץ, שהיו עד אז נחלתם של תושבי

    פרגולות מיוחדות מאלומיניום

    פרגולות מיוחדות מאלומיניום

    כאשר אומרים פרגולות מיוחדות מתכוונים לאותן פרגולות אלומיניום ההולכות וכובשות היום כל חצר בכל בית, בית קפה, מסעדה, אולם אירועים ועוד. אין כמו מראהו של

    צור קשר
    צור קשר

    התקשרו אלינו:
    0723945824

    צור קשר | בלוג