למה לעבור לפרגולות אלומיניום חשמליות? כל היתרונות

מומחי האלומיניום של סילברגייט – מתקינים מובילים של פתרונות אלומיניום לבית ולעסק.

ביקורות מלקוחות​

מחיר החל מ- 850 ש"ח למ"ר

0723945824

פרויקטים לדוגמה

התקשרו להצעת מחיר

0723945824

האלומיניום הוא אחד מהחומרים הפופולאריים ביותר כיום לבנייה קלה: מלבד העובדה הברורה שהוא אכן אחת מן המתכות הקלות ביותר שיש, קל לעבוד אתו והוא עובר תהליכי עיבוד שהופכים אותו לעמיד בפני חלודה (אל חלד).

פרגולות אלומיניום חדשניות

פרגולות אלומיניום חדשניות כבר החלו להחליף בהדרגה חלק מפרגולות העץ הקלאסיות מזה מספר שנים: המשקל הקל שלהן מאפשר להן להצל על שטחים גדולים יותר מבלי לדרוש תמיכה נוספת. גוף האלומיניום גם לא חייב להיות בהכרח בנוי בזווית שטוחה, וניתן לראות פרגולות אלומיניום בצורת קשתות או עם שיפועים שונים, כל זאת בלי לפגוע ביכולת ההצללה של הפרגולה.

את הכיסויים הקלאסיים כגון במבוק או כיסויי פלסטיק שבנויים כמקשה אחת מחליפות בדרך כלל רפפות פלסטיק אותן אפשר לפתוח ולסגור באמצעות מנגנון מכני בזכות העובדה כי הן מחולקות לשלבים. הפתיחה היא בדרך כלל מאחד הצדדים או המרכז, אך יש גם רפפות שנפתחות ונסגרות על צירן עם זווית משתנה.

הן את הרפפות והן את גוף האלומיניום אפשר לצבוע במגוון צבעים: אם פעם היינו מוגבלים לצבעים קרים ומטאליים שהתאימו בעיקר לאזורי תעשייה או בנייה מודרנית, אבל פחות התאימו לסגנון כפרי או קלאסי, היום ניתן בהחלט לצבוע את פרגולות האלומיניום גם בצבעים חמים יותר כגון גוונים שונים של חום או אדום המזכירים עצים מסוגים שונים.

ואם מדברים על אלומיניום, אי אפשר שלא להזכיר את התחזוקה הפשוטה שלו: לא צריך לשמן אותו או לצבוע אותו מחדש כל כמה שנים וגם לא לחשוש מהצטברות של לחות או מזיקים שונים. למעשה, שטיפה יבשה תספיק בהחלט ויש גם אפשרות להתקין אגני ניקוז שיימנעו הצפה.

מתקדמים לפרגולת אלומיניום חשמלית

מי שרוצה לקבל את הפתרון הטוב ביותר יכול להתקין כבר היום פרגולות אלומיניום חשמליות. אלו הן פרגולות אלומיניום שמשולב בתוכן מעגל חשמלי באופן בטוח (מים לא יכולים לחדור אליו). זה מאפשר כמה יתרונות בולטים:

  1. ניתן לשלוט מרחוק על הפרגולה באמצעות שלט או פאנל צמוד לקיר.
  2. ניתן להתקין מנגנונים נוספים, כמו תאורה שאפשר לשלוט בעוצמה שלה באמצעות דימר (מתג עוצמה). אופציה אחרת היא להשתמש בצבעים מתחלפים בתצורת LED מודרנית. תצורה זו יכולה להתאים לפינות ישיבה, מסעדות בהן מתקיימים אירועים מיוחדים  ועוד.
  3. מכיוון שהשליטה נעשית מרחוק ולא באופן מכני, אין מגבלה על המיקום של הפרגולה ואפשר למקם אותה בכל מקום בשטח בלי שתהיה תלויה בקיר. לדוגמה, פרגולות אלומיניום שנשענות על ארבעה עמודים.
  4. השליטה החשמלית מאפשרת חופש גדול אפילו יותר של חיבור מספר פרגולות קטנות. הדבר נותן גם לבתי מלון, אולמות אירועים או מסעדות ליהנות מהיתרונות של הפרגולה.

אפשר לחשוב גם על שימושים נוספים: נניח שאתם רוצים לבצע סגירת מרפסת חלקית שאינה קבועה – תוכלו לחבר את הפרגולה החשמלית לסוככים צדדים וכך לשלוט לחלוטין בכמות האור שתיכנס אל המרפסת.

לסיכום

אם עד כה חשבתם על פרגולות עץ בלבד כפתרון הצללה, כדאי לכם לקחת בחשבון גם פרגולות אלומיניום, במיוחד בזכות מה שקשור לקלות התפעול ואורך החיים הגבוה שלהן. אם תרצו להתקדם לשלב הבא, הרי שפרגולות אלומיניום חשמליות מספקות יתרונות נוספים, במיוחד אם אתם רוצים להצל על שטחים גדולים באופן בטוח.

קרדיט תמונה freepik

צור קשר